Jakie wideo podziękowania dla rodziców w 2019 roku?

Jakie wideo podziękowania dla rodziców w 2019 roku?

Artykuł Miesiąca

Wesele jest ukoronowaniem uroczystości zaślubin, ale też momentem, w którym oprócz doskonałej zabawy przychodzi pora na podziękowanie dla rodziców za trud wychowania. Niezmiennie jest to wzruszająca chwila dla wszystkich — nie tylko dla nowożeńców. Sposobów na wyrażenie wdzięczności jest wiele — od tych tradycyjnych, po nowoczesne. My proponujemy podziękowania dla rodziców w formie wideo.

Zawsze aktualne i wzruszające

Z pewnością w waszym dotychczasowym życiu zdarzały się takie chwile, które chcielibyście zatrzymać na zawsze. Podziękowania dla rodziców mogą stać się kapsułą czasu, w której zawarte zostaną piękne wspomnienia, lub też zostanie przestawiona ścieżka życia od dzieciństwa po chwilę obecną. Wybór właściwego prezentu dla rodziców nie jest prosty, ale można skorzystać z podpowiedzi i ślubnych trendów.

Do najbardziej pożądanych podziękowań dla rodziców należą:

  • wideo ze ślubu;
  • reportaż o nowożeńcach i ich rodzicach;
  • teledysk dla rodziców;
  • fabularyzowane podziękowania według indywidualnego scenariusza;

Dlaczego wideo jest idealnym pomysłem?

Można rodzicom podziękować wręczając im kwiaty, jednak te są na tyle nietrwałe, że szybko zacierają ten szczególny moment. Podziękowanie dla rodziców powinno być o wiele trwalsze niż bukiet, a do tego powinno wzruszać i wzbudzać te same, pozytywne emocje nawet po latach.

Fotoalbumy czy inne upominki mają szansę przetrwać wiele lat, ale są pozbawione emocji i z biegiem lat są wyłącznie obrazem. Trudno na ich podstawie odtworzyć wszystkie słowa i wiwaty, muzykę i łzy.

Wideo ze ślubu będące podziękowaniem dla ukochanych rodziców jest wprost doskonale. Ilekroć będzie odtwarzane tyle razy przywoła tę niecodzienną atmosferę, a każde słowo będzie na nowo rozbrzmiewało w sercu. Ponadto jest ono najlepszą pamiątką, która z powodzeniem może stać się jednym z ulubionych filmów dla całej rodziny. To znak czasu, w którym tworzyła się nowa historia miłości i symbol wielkiego oddania i wdzięczności. W końcu film z wesela i wideo podziękowanie dla rodziców to mnóstwo radości nasyconej szczęściem.

Dlaczego wideo jest idealnym pomysłem?
Dlaczego wideo jest idealnym pomysłem?

Kto powinien wykonać wideo podziękowanie dla rodziców?

Jeśli mówimy o podziękowaniach dla rodziców nowożeńców, wiele par nosi się z zamiarem samodzielnego przygotowania niespodzianki. Oczywiście to dobry pomysł, jednak kamerzysta ślubny będzie niezwykle pomocy.

Nic nie stoi na przeszkodzie, by napisać własny scenariusz, nakreślić koncepcję i przygotować materiały. Resztę powinien jednak wykonać profesjonalista, który specjalizuje się w tematyce ślubnej i oprócz tego wyjątkowego podarunku będzie odpowiedzialny także za wideo ze ślubu.

Kamerzysta ślubny jest osobą, która będzie także nieoceniona w sytuacji, w której nowożeńcy nie będą wiedzieli, który rodzaj podziękowań wybrać. Trzeba wiedzieć, że podziękowanie dla rodziców w formie wideo nie może być sprzeczne z osobowością osób dziękujących. Na ten przykład osoby stateczne, ceniące klasykę raczej nie wybiorą szalonego teledysku i odwrotnie, osoby energiczne nie będą przedstawiały się wyłącznie na stonowanych zdjęciach.

Perfekcyjne podziękowanie a kamerzysta ślubny

Wybór kamerzysty ślubnego jest istotny także pod kątem obrazu, jaki chcemy przekazać. Jeśli planujemy odwiedzić znaczące dla naszych rodziców miejsca ważne jest, by kamerzysta ślubny dysponował odpowiednim sprzętem np. do pracy w plenerze. Nie warto oszczędzać na tej usłudze i powierzać to zadanie osobom, które nie trudnią się wykonywaniem wideo ze ślubu na co dzień, a jedynie traktują to zajęcie jako dodatkowe hobby.

Wysokiej klasy specjalista, zanim przystąpi do pracy przeprowadzi szczegółowy wywiad pozwalający mu poznać samą parę nowożeńców oraz ich oczekiwania. Na tej podstawie zaproponuje kilka rozwiązań i przedstawi koncepcję. Dodajmy, że uznany kamerzysta ślubny nie będzie odmawiał przedstawienia swojego portfolio — ci najlepsi mają je naprawdę spore.

Wybierając osobę z rekomendacjami można być pewnym, że zarówno podziękowanie dla rodziców, jak i samo wideo ze ślubu będzie spełniało indywidualne oczekiwania.

Pakiet ślubny wideo – zawsze na tak!

Nowoczesne technologie w połączeniu z wysokimi kompetencjami dają gwarancję, że wideo ze ślubu będzie przedstawiało i wiernie odzwierciedlało ten wyjątkowy dzień. Dobry kamerzysta ślubny będzie prawie niewidocznym obserwatorem z czujnym okiem, który wychwyci najpiękniejsze, wzruszające czy nietypowe chwile i pokaże je w elegancki i profesjonalny sposób. Szczęśliwie era kiepskich filmów ślubnych odeszła do lamusa razem z niepotrzebnymi „ozdobnikami” marnej jakości. Dzisiejsze możliwości obejmują zdjęcia z dronów, fabularyzację czy reportaż, ale ponad wszystko pozwalają na wierne oddanie uczuć i przekazu.

Przygotowanie artykułu:
KapitanKamera.pl – profesjonalne wideofilmowanie wesel, ślubów i innych uroczystości.

0 0 votes
Obsługa
0 0 votes
Szybkość
0 0 votes
Koszty
0 0 votes
Łatwo dostępna
0 0 votes
Przyznawalność
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments