Ekspresowe pożyczki

BIK Pożyczki Promocja Poradniki dla Klinetów Pożyczka Lokalna

Na pewno każdemu z nas zdarzyło się być w takiej sytuacji, w której niespodziewanie zabrakło nam środków na sfinansowanie pilnej potrzeby. Może się to przydarzyć np. w przypadku awarii samochodu, niespodziewanego wydatku na nowe buty dla dziecka, lub przed przyjazdem teściowej.

Brak gotówki w takiej chwili może przyprawić o prawdziwy zawrót głowy, zwłaszcza kiedy nie ma się dobrych znajomych gotowych udzielić nam odpowiedniej pożyczki. Idealnym wręcz rozwiązaniem w tego typu sytuacjach wydają się być, coraz popularniejsze w Polsce, ekspresowe pożyczki. Mianem tym określa się wszystkie instrumenty finansowe, dzięki którym można szybko i bez zbędnych formalności uzyskać potrzebne środki.

Największą zaletą tego typu ofert jest oczywiście krótka, wręcz błyskawiczna procedura przyznawania takiego kredytu. U najlepszych czas oczekiwania na decyzję nie przekracza przysłowiowych piętnastu minut (przy założeniu, że osoba starająca się o ekspresową pożyczkę nie ma żadnych problemów z BIK-iem).

Czas ten wydłuża się jeśli ujawnione zostają jakieś większe problemy ze spłatami poprzednich zobowiązań. Nie jest to jednak przeszkoda, która wyłącza całkowicie możliwość uzyskania takiej błyskawicznej pożyczki . Trzeba się jednak liczyć z tym, że w takich przypadkach procedura może się nieco przedłużyć.

Najlepszą sytuację moją naturalnie stali klienci banków lub instytucji finansowych, z którymi nie było wcześniej żadnych problemów. Jeśli posiadasz konto w konkretnym banku i otrzymujesz na nie regularne wynagrodzenie, to uzyskanie decyzji o przyznaniu szybkiej pożyczki nie będzie stanowiło żadnego problemu. Ekspresowe pożyczki zwane rownież Chwilówkami można dostać właściwie na 2 sposoby: udając się po nią osobiście lub też online (przez internet albo telefon). W obu przypadkach procedura jest taka sama.

Najpierw składa się wniosek, który jest bardzo szybko rozpatrywany i zazwyczaj po 30 minutach można już cieszyć się żywą gotówką. Należy jednak uważać na koszty takich pożyczek, które są wyższe niż tradycyjnie. Wiadomo, że szybkość musi mieć swoją cenę.

0 0 votes
Obsługa
0 0 votes
Szybkość
0 0 votes
Koszty
0 0 votes
Łatwo dostępna
0 0 votes
Przyznawalność
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
kuźmicz
kuźmicz
7 lat temu

nie potrzebuje kredytu