Program Partnerski nazwa.pl

Program Partnerski nazwa.pl z prowizją 50% i 100 zł

BIK Pożyczki Promocja

Nazwa.pl uruchomiła Program Partnerski, w którym każdy mężczyzna może korzystać poprzez polecanie usług największego rejestratora domen i dostawcy hostingu w Polsce. Program dany jest zarówno dla użytkowników indywidualnych, jak również marek dostarczających usługi połączone z hostingiem.

Program Partnerski nazwa.pl

Korzyści dla Partnerów

Kobiety oraz firmy biorące start w Układzie Partnerskim poprzez polecanie usług z nazwa.pl, oprócz otrzymywanych w Układzie Partnerskim nagród są gwarancję, że ich klienci czy znani będą podejmować z najczystszych usług hostingowych, natomiast ich branże będą kompleksowo chronione przed cyberprzestępcami. Za wszelką inną usługę, która zostanie nabyta z polecenia, Partnerzy zyskują prowizję w wysokości 50% od ceny zamówionej usługi. W sukcesie, gdy klienci Partnerów przedłużą usługę, plan działa bardzo i Przyjaciele zyskują prowizję w wysokości 50% od ceny pierwszego przedłużenia usługi i 25% z każdego innego. I za polecenie firmy Partnerzy otrzymują jednorazową nagrodę o ceny 100 zł.

banner2

Adresaci Programu Partnerskiego

Program Partnerski w nazwa.pl przeznaczony jest dla całych użytkowników firmy, jak też osób które nie są też pomocy w nazwa.pl. Szeroki wachlarz usług nazwa.pl można stosować zarówno do bliskich, jak i do indywidualnych klientów. Bez względu na ostatnie, ilu osobom Partner zarekomenduje wzięcie z rozwiązań nazwa.pl, za wszą z nich kierowane są punkty, które można zastąpić na gotówkę czy na pomocy w nazwa.pl.

– Jesteśmy przekonani, że wielu mężczyzn z tradycyjna poleca pomocy w nazwa.pl, a teraz zdecydowali się zrewanżować i nagrodzić ich zbyt lojalność wobec swej marki. Wprowadzony przez nazwa.pl Program Partnerski oferuje najwyższe na rynku prowizje, wypłacane bez ograniczeń czasowych przez cały czas bycia programu! – mówi Krzysztof Cebrat, prezes zarządu nazwa.pl.

Zasady udziału w Układzie Partnerskim

zobacz również webglobal

Polecona osoba bądź firma powinna w formularzu rejestracji Panelu Klienta nazwa.pl wskazać login Partnera. Login do Panelu Mężczyznę jest to identyfikatorem, po którym nazwa.pl rozpozna klientów wskazanych przez Partnerów. Prowizje naliczane są po zamówieniu i opłaceniu usług przez poleconego Klienta, a informacje na temat naliczonych prowizji przydatne są online w Panelu Klienta nazwa.pl. Na żądanie Partnera prowizje w Układzie Partnerskim przelewane są w 24h na wybrane konto bankowe.

zobacz

0 0 votes
Obsługa
0 0 votes
Szybkość
0 0 votes
Koszty
0 0 votes
Łatwo dostępna
0 0 votes
Przyznawalność
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments