Hapipożyczki szybka gotówka tel: 70 840 38 91

Oferta specjalna

Hapipożyczki to marka Provident a wręcz można powiedzieć, że jest to internetowy oddział tej firmy. W Hapipożyczki szybka gotówka podobnie jak w przypadku chwilówek jest dostępna całkowicie internetowo. To wygodny sposób pożyczania pieniędzy na dogodnych warunkach ze znanej firmy. Do dyspozycji mamy kwoty od 800 zł do 15000 zł, którą to kwotę można rozłożyć na okres od 4 do 36 miesięcy.

 

 

Elastyczność oferty oraz stosunku do klienta

 

tel: 70 340 30 10

To bardzo elastyczna pożyczka zarówno pod względem warunków, jak i podejścia do klienta a przede wszystkim oceny jego zdolności kredytowej i wiarygodności. Elastyczność pożyczki jako produktu przejawia się w wygodnym ratalnym systemie spłat miesięcznych przez dogodny okres do 36 miesięcy. Również wysokość pożyczki można w plastyczny sposób dostosować do swoich możliwości w zakresie od 80 zł do 15000 zł. Tak duża elastyczność przyczynia się do zainteresowania tą ofertą, tym bardziej że potencjalny klient może liczyć na błyskawiczną decyzję kredytową nawet w ciągu kilku minut. Elastyczność w stosunku do klienta przejawia się szczególnie w tym, że firma deklaruje, że nawet Klienci umieszczeni w rejestrach dłużników nie tracą szansy na przyznanie finansowania. Firma do każdego Klienta podchodzi w indywidualny sposób i tak też rozpatruje złożone wnioski. W Hapipożyczki szybką gotówkę mogą otrzymać zatem nawet zadłużeni. Jeżeli po złożeniu wniosku firma określi, że dana kwota jest zbyt wysoką dla Klienta, to z pewnością zaproponuję mu kwotę niższą, którą uzna za bardziej adekwatną do jego sytuacji oraz dochodów.

Wygodne wakacje kredytowe

Nagła sytuacja utrudniająca płatność raty? Przejściowy brak gotówki? To już nie problem. W Hapipożyczki wiedzą o tym, że każdemu z nas mogą przytrafić się sytuacje utrudniające spłatę. Dlatego też firma przygotowała ciekawe rozwiązanie, jakim są wakacje kredytowe. Warunkiem, aby z nich skorzystać, jest zaciągnięcie pożyczki na okres co najmniej 7 miesięcy oraz wcześniejsze zadeklarowanie chęci skorzystania z wakacji kredytowych, jeżeli przydadzą nam się sytuacje utrudniające czy uniemożliwiające spłatę raty.

Jakie warunki należy spełnić, aby ubiegać się w Hapipożyczki o szybką gotówkę?

Chcąc złożyć wniosek, zanim wybierzemy interesującą nas kwotę pożyczki i okres spłaty musimy zapoznać się czy spełniamy i podstawowe warunki do tego, aby ubiegać się o finansowanie. To nic dziwnego, gdyż takie kardynalne warunki do spełnienia stawiane są nie tylko przez parabanki, ale również przez banki przy standardowych kredytach.
Pierwszym warunkiem jest wiek pożyczkobiorcy, który w Hapipożyczki musi wynosić minimalnie 18 lat. Sporą ciekawostką i wyróżnikiem tej oferty jest brak górnego limitu wieku, co sprawia, że osoby nawet w podeszłym wieku w przypadku zaistnienia potrzeby uzyskania wsparcia finansowego mogą na nie liczyć.
Kolejnym warunkiem jest wymóg posiadania polskiego obywatelstwa oraz zamieszkania na terenie kraju. Wiąże się to z koniecznością posiadania dowodu osobistego oraz numeru PESEL. Dodatkowymi wymogami są posiadanie własnego telefonu komórkowego oraz rachunku w dowolnym polskim banku. Są to wymogi niezbędne do przeprowadzenia procesu weryfikacji wnioskodawcy.

Procedury składania wniosku – rejestracja

W tym przypadku wszystko odbywa się identycznie jak w przypadku chwilówek. Na stronie Hapipożyczki przy pomocy wygodnych suwaków wybieramy kwotę oraz okres spłaty i wówczas automatycznie podawana nam jest miesięczna rata, którą będziemy musieli płacić. Jeżeli jej wysokość nam odpowiada, wóczas możemy przejść bezpośrednio do formularza wniosku. Jego wypełnienie jest niezwykle proste i jak już wspomnieliśmy, jego rozpatrzenie trwa nie dłużej niż kilka minut. Po pozytywnej decyzji gotówka może być nam przelana na nasze konto bądź też możemy ją odebrać w dowolnej placówce pocztowej.

Hapipożyczki kontra konkurencja

W Hapipożyczki szybka gotówka jest dostępna na lepszych warunkach niż u konkurencji. Wysokość pożyczki i okres spłaty jest nieosiągalny dla innych parabanków oferujących chwilówki i pożyczki na raty. Oferta ta zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencji i stąd cieszy się od lat niesłabnącą popularnością.

 
0 0 votes
Obsługa
0 0 votes
Szybkość
0 0 votes
Koszty
0 0 votes
Łatwo dostępna
0 0 votes
Przyznawalność
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments