forum Pożyczka Plus

forum Pożyczka Plus

Opinie

Pożyczka Plus, to jedna z firm pożyczkowych, która nagradza swoich stałych klientów. Owy pożyczkodawca różni się od innych firm działających w tej branży pod kilkoma względami. Należą do nich między innymi, to że istnieje stała opłata dodatkowa ? prowizja, na której firma zarabia, niezależna od wysokości sumy udzielonej pożyczki.

forum Pożyczka Plus

 

Ponadto, dla stałych klientów, czyli osób, które wezmą kolejną pożyczkę, przeznaczona jest inna (większa) suma, na jaką można się zadłużyć. Pożyczka Plus, to firma, która rozumie klienta, wie co dla niego jest dobre i stara się pomóc mu na każdym kroku, dlatego też cały wniosek i proces zdobycia pożyczki jest bardzo prosty i przejrzysty.

Opinie o pożyczkodawcy Pożyczka Plus

Pożyczkodawca jakim jest Pożyczka Plus, cieszy się bardzo dobrymi opiniami wśród klientów, a także posiada na swoim koncie, wiele udzielonych pożyczek. Firma została nagrodzona licznymi nagrodami jakości i posiada kilka certyfikatów, podkreślające jej rzetelność i jakość oferowanych usług. Usługi oferowane przez tego pożyczkodawcę, to pożyczka w wysokości 5000 zł, którą należy spłacić w ciągu 45 dni. Istnieje jednakże możliwość, wydłużenia okresu spłaty do 60 dni, ponadto ta opcja jest dostępna dla wszystkich i nie wymaga ponoszenia dodatkowych kosztów. Należy jednakże zdawać sobie sprawę z faktu, że tak korzystna oferta ma swoją cenę. Po pierwsze podczas, wypełniania wniosku nie można się pomylić, gdyż w efekcie tego nie zostanie nam przydzielona chwilówka. Co więcej należy być konsumentem, w rozumieniu przepisów prawa i nie można być karanym. Firma sprawdza także naszą wypłacalność, gdyż wymaga poświadczenia źródła dochodów. Ma to na celu uniknięcia klientów, którzy nie będą zdolni do spłaty zadłużenia. Z drugiej jednak strony, osoby, które są zarejestrowane w różnego rodzaju bazach dłużników, takich jak np. BIK, czyli Biuro Informacji Kredytowej, czy też KRD ? Krajowy Rejestr Dłużników, ale posiadają pozytywną zdolność kredytową mogą się ubiegać o uzyskanie pożyczki od Pożyczka Plus.

Jak złożyć wniosek u pożyczkodawcy Pożyczka Plus

W celu złożenia wniosku o przyznanie pożyczki od firmy pożyczkowej Pożyczka Plus, należy wejść na oficjalną stronę : pozyczkaplus. pl i wypełnić formularz online. Cały wniosek został uproszczony, tak by podać w nim minimalną ilość formalności. Następnym krokiem jest potwierdzenie wpisanych we wniosku danych, poprzez wykonanie przelewu weryfikacyjnego, z konta bankowego, na które chcemy otrzymać pieniądze. Dopiero po zrealizowaniu tego kroku, firma pożyczkowa zajmie się analizą naszego wniosku i wyda decyzję o jego zatwierdzeniu lub odrzuceniu. Aby móc złożyć wniosek, należy być osobą pełnoletnią, która jest zdolna do spłacenia zadłużenia. Ponadto należy posiadać aktywny numer telefonu oraz aktywny rachunek bankowy, na który zostaną przelane pieniądze.

Czy warto skorzystać z usług firmy Pożyczka Plus?

Nie można bezpośrednio odpowiedzieć na to pytanie, gdyż wszystko zależy od opinii jaką sobie sami wyrobimy. Niemniej jednak firmą pożyczkowa Pożyczka Plus, jest firmą godną polecenia, nawet korzystając z porównywarek pożyczek, wskażą one tą firmą jako jednego z liderów. Pożyczka Plus, ma jednak zasadniczą wadę, gdyż aby zdobyć możliwość wzięcia pożyczki na maksymalną sumę, najpierw jednak należy wziąć pierwszą pożyczkę, która może wynosić do 1000 zł, spłacić ją i dopiero wtedy starać się o kolejną pożyczkę. Dla wielu może być to zbędne utrudnienie, jednakże jest to swego rodzaju forma sprawdzenia potencjalnego klienta. Podsumowując, opisywana firma, spełnia założenia oferowane i reklamowane, a także pokrywają się one z regulaminem i podpisywaną umową. Jednakże, bez względu na to jak porządny wydaje się być dany pożyczkodawca, zawsze należy dokładnie zapoznać się z podpisywaną umową i wszelakimi oświadczeniami. Pozwoli to na uniknięcie nieprzyjemnych konsekwencji, takich jak kary finansowe lub prawne. Mimo wszystko warto zainteresować się oferowanymi usługami przez pożyczkodawcę Pożyczki Plus.

0 0 votes
Obsługa
0 0 votes
Szybkość
0 0 votes
Koszty
0 0 votes
Łatwo dostępna
0 0 votes
Przyznawalność
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments