Logowanie ekassa

Logowanie ekassa

Poradnik Warto przeczytać

Wszystkie informacje na temat logowania na stronie ekassa.pl. Znajdziemy tu informacje jak wyszukać odpowiednią stronę pożyczkodawcy ekassa i jak przejść przez proces logowania. Artykuł stanowi pomocną instrukcję logowania ekassa. Zapewne każdy znajdzie tutaj pomocne dla siebie informacje. Zachęcam do zapoznania się z artykułem na temat logowania ekassa. Znajdziemy tu instrukcję logowania na stronie ekassa.pl., która pomoże każdemu szybko dowiedzieć się w jaki sposób można zalogować się na stronie ekassa.pl. oraz z instrukcji dowiemy się także ważnych informacji na temat korzystania z serwisu. Polecam.

Logowanie ekassa

 

Przedstawiamy instrukcję logowania do panelu klienta w serwisie ekassa. Dzięki niej bez problemu zalogujesz się na swoje konto klienta i będziesz mógł korzystać z serwisu.

zaloguj się

rejestracja polożyczka

Krok 1.

Aby zalogować się na stronie ekassa.pl najpierw należy wyszukać  odpowiedni adres strony internetowej  firmy ekassa, na której można się bezpiecznie zalogować. Należy zatem wpisać w wyszukiwarce internetowej  hasło ekassa logowanie  lub w pasku przeglądarki wpisać adres https://www.ekassa.pl/. W wynikach wyświetli  się adres oficjalnej strony pożyczkodawcy ekassa, w który należy kliknąć.

 

Krok 2.

Jeśli już znajdziesz się na stronie ekassa.pl, to w prawym górnym rogu znajdziesz przycisk logowanie. Aby się zalogować, należy kliknąć w pole logowanie, po czym wyświetli Ci się okienko, które należy wypełnić. Wpisujesz zatem numer swojego telefonu komórkowego i klikasz dalej.

 

WAŻNE. Pamiętaj, aby sprawdzić, czy jesteś na szyfrowanej stronie ekassa.  Na pasku swojej przeglądarki sprawdź zatem, czy masz kłódkę oraz, czy adres strony zaczyna się od https.

Masz problem, bo nie pamiętasz hasła?

Jeśli zdarzy się, że zapomnisz hasło, to wystarczy kliknąć link Nie pamiętasz hasła? i wtedy będziesz mieć możliwość odzyskania hasła do logowania.  Należy wpisać numer telefonu komórkowego oraz hasło, które użyłeś podczas rejestracji i zakładania konta, a także wynik równania, który system wyświetli, po czym na koniec kliknąć otrzymać sms.  Na podany przez Ciebie numer telefonu komórkowego  otrzymasz hasło do zalogowania.

 

Krok 3.

Jeśli już masz hasło, to się zaloguj. Po zalogowaniu na samej górze pojawi się Twoje imię oraz numer klienta. Jeśli dokładnie takie dane zobaczysz, to będziesz wiedział, że poprawnie się zalogowałeś na swoje konto założone w serwisie ekassa.pl.

Poniżej wyświetli się informacja, jaka kwota pożyczki jest dla Ciebie dostępna. Jeśli już otrzymałeś pożyczkę, po zalogowaniu będziesz mógł sprawdzić ,kiedy upływa termin jej spłaty.

Dzięki możliwości monitorowania swojej spłaty w serwisie ekassa, unikniesz windykacji ze strony pożyczkodawcy ekassa oraz nieprzyjemności, które związane są z windykacją klienta.

Ekassa logowanie jest  bardzo przydatnym narzędziem, dzięki któremu będziesz miał szybki dostęp do wszystkich wiadomości, które dotyczą dostępnych ofert i spłaty Twoich pożyczek.

Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie ekassa?

Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w serwisie ekassa.pl, to aby móc skorzystać z opcji ekassa logowanie, najpierw należy się zarejestrować.  W tym calu należy wypełnić wniosek, który jest jednocześnie formularzem rejestracyjnym.

Należy wpisać wszystkie wymagane dane, w tym numer telefonu komórkowego,  adres e-mail i hasło, które posłużą później do logowania ekassa.

O tym warto pamiętać:

– Nie udostępniaj nikomu danych do Twojego profilu.

– Jeśli nie jesteś w stanie spłacić pożyczki w całości, to przedłuż okres spłaty. Wystarczy jedynie wpłacić opłatę za przedłużenie. Kwota opłaty za przedłużenie zależna jest od okresu, na jaki chcesz przedłużyć spłatę pożyczki.

– Pamiętaj, że gotówkę z pożyczki otrzymasz na konto bankowe, z którego wykonasz opłatę rejestracyjną.

– Ważne jest, aby zawsze spłacać pożyczkę w terminie.  Jeśli nie możesz spłacić pożyczki w terminie, to przedłuż okres spłaty. Dzięki temu nie trafisz do działu ekassa windykacja.

– Pamiętaj, że z firmą ekassa  możesz się skontaktować telefonicznie oraz mailowo. Dane kontaktowe znajdziesz pod zakładką kontakt.

– Umowa pożyczki jest dostępna po zalogowaniu do serwisu ekassa logowanie.

– Numery kont bankowych do spłat możesz sprawdzić na dokumencie umowa pożyczki.

– Pamiętaj, aby uważać na fałszywe maile wysyłane przez oszustów. Firma ekassa nigdy nie wysyła maili z prośbą o podanie numeru telefonu, czy hasła do serwisu.

– Przed startem pożyczki zawsze uważnie zapoznaj się z dokumentem umowa pożyczki.

– Jeśli obecnie masz inne pożyczki, które spłacasz na bieżąco, to w ekassa otrzymasz pożyczkę bez żadnego problemu.

0 0 votes
Obsługa
0 0 votes
Szybkość
0 0 votes
Koszty
0 0 votes
Łatwo dostępna
0 0 votes
Przyznawalność
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments