Logowanie zaliczka.pl

Logowanie zaliczka.pl

Poradnik Warto przeczytać

Wszystkie informacje na temat logowania na stronie zaliczka.pl. Znajdziemy tu informacje jak wyszukać odpowiednią stronę pożyczkodawcy zaliczka i jak przejść przez proces logowania. Artykuł stanowi pomocną instrukcję logowania zaliczka. Zapewne każdy znajdzie tutaj pomocne dla siebie informacje.

Logowanie zaliczka.pl

Poniżej znajdziesz instrukcję logowania na stronie zaliczka.pl. Dzięki instrukcji bez problemu zalogujesz się na konto klienta w serwisie zaliczka.pl i będziesz mógł w pełni z niego korzystać.

rejestracja polożyczka

Krok 1. Aby zalogować się na stronie zaliczka.pl najpierw należy wyszukać odpowiednią stronę internetową firmy pożyczkowej zaliczka, na której można się bezpiecznie zalogować. Należy zatem wpisać w wyszukiwarce internetowej hasło logowanie zaliczka  lub w pasku przeglądarki  wpisać adres https://www.zaliczka.pl/. W wynikach wyświetli  się adres oficjalnej strony pożyczkodawcy Zaliczka, w który należy kliknąć.

 

Krok2. Jeśli już znajdziesz się na stronie zaliczka.pl, to w prawym górnym rogu znajdziesz pole zaloguj się. Aby się zalogować, należy kliknąć w pole zaloguj się, po czym wyświetlą Ci się dwa pola, które należy wypełnić. Wpisujesz zatem  adres e-mail oraz hasło, które użyłeś przy rejestracji i klikasz zaloguj się

 

WAŻNE. Pamiętaj, aby sprawdzić, czy jesteś na szyfrowanej stronie zaliczka.pl. Na pasku swojej przeglądarki sprawdź zatem, czy masz kłódkę oraz, czy adres strony zaczyna się od https.

Zapomniałeś hasło?

Jeśli zdarzy się, że zapomnisz hasło, to nie musisz się martwić. wystarczy kliknąć link Nie pamiętam hasła i wtedy będziesz mieć możliwość odzyskania hasła.  Należy wpisać adres e-mail, który użyłeś podczas rejestracji i zakładania konta i kliknąć nie pamiętam hasła. Na podany przez Ciebie adres mailowy otrzymasz hasło do zalogowania.

Krok 3. Jeśli już masz hasło, to się zaloguj. Po zalogowaniu na samej górze pojawi się Twoje imię oraz numer klienta. Jeśli dokładnie takie dane zobaczysz, to będziesz wiedział, że poprawnie się zalogowałeś na swoje konto założone w serwisie zaliczka.pl.

Poniżej wyświetli się informacja, jaka kwota pożyczki jest dla Ciebie dostępna. Jeśli już otrzymałeś pożyczkę, po zalogowaniu będziesz mógł sprawdzić ,kiedy upływa termin jej spłaty.

Dzięki możliwości monitorowania swojej spłaty w serwisie zaliczka, unikniesz windykacji ze strony pożyczkodawcy Zaliczka oraz nieprzyjemności, które związane są z windykacją klienta.

Co zyskujesz dzięki możliwości logowania w serwisie zaliczka.pl?

Logowanie zaliczka jest  bardzo przydatnym narzędziem, dzięki któremu będziesz miał szybki dostęp do wszystkich wiadomości, które dotyczą dostępnych ofert i spłaty Twoich pożyczek.

Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w serwisie zaliczka.pl, to aby móc skorzystać z opcji zaliczka logowanie, najpierw należy się zarejestrować.  Wystarczy wypełnić formularz, który wyświetli Ci się po kliknięciu Weź pożyczkę.  Należy wpisać wszystkie wymagane dane, w tym numer telefonu komórkowego,  adres e-mail i hasło, które posłużą później do logowania w serwisie zaliczka.

O tym dobrze jest wiedzieć?

– Nie udostępniaj nikomu danych do Twojego konta w serwisie zaliczka.pl.

– Jeśli nie jesteś w stanie spłacić pożyczki w całości, to przedłuż okres spłaty. Wystarczy jedynie wpłacić opłatę za przedłużenie. Kwota opłaty za przedłużenie zależna jest od okresu, na jaki chcesz przedłużyć spłatę pożyczki.

– Pamiętaj, że gotówkę z pożyczki otrzymasz na konto bankowe, z którego wykonasz opłatę rejestracyjną.

– Ważne jest, aby zawsze spłacać pożyczkę w terminie.  Jeśli nie możesz spłacić pożyczki w terminie, to przedłuż okres spłaty. Dzięki temu nie trafisz do działu zaliczka windykacja.

– Pamiętaj, że z firmą zaliczka  możesz się skontaktować telefonicznie oraz mailowo. Dane kontaktowe znajdziesz pod zakładką kontakt.

– Umowa pożyczki  jest dostępna po zalogowaniu do serwisu zaliczka logowanie.

– Numery kont bankowych do spłat możesz sprawdzić na dokumencie umowa pożyczki.

– Pamiętaj, aby uważać na fałszywe maile wysyłane przez oszustów. Firma zaliczka nigdy nie wysyła maili z prośbą o podanie loginu, czy hasła do serwisu.

– Przed startem pożyczki zawsze uważnie zapoznaj się z dokumentem umowa pożyczki.

– Jeśli obecnie masz inne pożyczki, które spłacasz na bieżąco, to w firmie zaliczka otrzymasz pożyczkę bez żadnego problemu.

 

0 0 votes
Obsługa
0 0 votes
Szybkość
0 0 votes
Koszty
0 0 votes
Łatwo dostępna
0 0 votes
Przyznawalność
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments