Gdy bank odmawia pożyczki

Poradniki dla Klinetów Pożyczka Lokalna

Zdarzają się sytuacje, że banki odmawiają przyznania pożyczki klientowi, gdyż ma niekorzystną historię kredytową lub zbyt mało zarabia. Z myślą o takich osobach powstały finansowe instytucje, które prowadzą pożyczkową działalność. Ich liczba jest ogromna, toteż nikt nie będzie miał problemu ze znalezieniem podmiotu chętnego do udzielenia finansowania.

Decydując się na takie rozwiązanie powinniśmy być bardzo ostrożni, bowiem nierzadko zdarzają się bardzo niekorzystne oferty. O ile w bankach oprocentowanie pożyczki w skali roku wynosi co najwyżej kilkadziesiąt procent, o tyle w konkurencyjnych instytucjach oprocentowanie może wynieść nawet kilkaset razy więcej!

Skorzystanie z tak niekorzystnej oferty może przysporzyć ogromnych problemów, dlatego należy dokładnie czytać umowę, którą dostaje się do podpisania. Tylko w ten sposób można wybrać konkurencyjne pożyczki. Aby sobie oszczędzić kłopotów finansowych, sprawdźmy na forach dyskusyjnych, co o interesujących nas produktach sądzą doświadczeni internauci.

0 0 votes
Obsługa
0 0 votes
Szybkość
0 0 votes
Koszty
0 0 votes
Łatwo dostępna
0 0 votes
Przyznawalność
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments