Pożyczki z internetu

Poradniki dla Klinetów

Widocznym zjawiskiem stało się topnienie zysków z lokat w banku. Gdzie więc szukać nowego miejsca na swoje oszczędności?
Pojawiła się moda na pożyczanie pieniędzy w internecie. Przyszła ona do nas ze Stanów Zjednoczonych. Liderem rynku jest amerykański Prosper, który posiada już około 1. 6 mld klientów. Udzielił kredytów na sumę 400 mln dolarów.
W Polsce niewątpliwie pionierem rynku jest Kokos. pl. Użytkownicy pożyczyli już 85 mln zł w przeprowadzonych blisko 80 tys. aukcjach. Właścicielem jest znana firma Blue Media, która w 2012 roku zyskała aż pół miliarda złotych.
Na polskim rynku umożliwia się udzielanie szybkich pożyczek od innych użytkowników danego portalu. Oczywiście pomija się w tym procesie banki.
Na dzień dzisiejszy ciągle działają w Polsce takie serwisy jak Pożycz. pl. Zakra, Finansowo. pl. Takie pożyczki skierowane są głównie do ludzi młodych, którzy w szybki i łatwy sposób chcą pożyczyć nieduże pieniądze na określony cel.
Internetowe pożyczki zaczęły coraz bardziej rozkwitać na polskim rynku. Ostatnio pojawiły się nowe serwisy takie jak Wonga. com oraz Vivus. pl.
Szczególnie zachęcający jest fakt, że do wzięcia pożyczki potrzebny jest nam sam dowód osobisty i swój rachunek bankowy.

0 0 votes
Obsługa
0 0 votes
Szybkość
0 0 votes
Koszty
0 0 votes
Łatwo dostępna
0 0 votes
Przyznawalność
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments