Solven wniosek

Poradniki dla Klinetów Pożyczka

Brakuje Ci gotówki, a kolejki w bankach Cię przerażają? Jeszcze do tego te niezrozumiałe wnioski i formularze. Solven finance to rozumie, dlatego przygotował pożyczkę Solven. Nie musisz nawet ruszać się z kanapy, wszystko załatwisz online, bez ukrytych kosztów, czy wysokich prowizji.

Solven finance- solidna firma pożyczkowa

Solven finance jest firmą z doświadczeniem na rynku finansowym. Proponuje krótkoterminowe pożyczki na uczciwych zasadach. Solven finance rozumie współczesnego klienta, który jest zapracowany, nie ma czasu na wypełnianie długich formularzy. Dlatego przygotował szybką pożyczkę Solven.

Solvenówka ? szybka pożyczka Solven

Solvenówka jest pożyczką gotówkową na cele konsumpcyjne, niezwiązane z działalnością gospodarczą, przyznawaną na okres od 1 do 30 dni, za niewielką opłatą. Od samego początku klient zna całkowity koszt kredytu, np. przy kwocie 3000 zł, na okres 30 dni, całkowita kwota do spłaty to 3840, 16 zł, a przedłużenie o 7 dni to koszt 17, 72 zł. Nie ma dodatkowych opłat, jak opłata administracyjna, opłata za przygotowanie wniosku i jego rozpatrzenie.

Dla kogo jest Solvenówka– warunki złożenia wniosku

Wystarczy, że jesteś obywatelem RP, masz od 18 do 76 lat, posiadasz stały dochód, aktualny e-mail, telefon komórkowy z aktywnym numerem i dostęp do bankowości internetowej. Jeśli nie toczy się przeciwko tobie postępowanie komornicze oraz nie widniejesz w KRD, możesz złożyć wniosek Solven.

Jesteś nowym klientem- Solven może przyznać Ci limit pożyczki

Przy pierwszym aplikowaniu o pożyczkę Solven Finance proponuje pożyczkę do 1400 zł. Ostateczna decyzja zależy jednak od analizy twojego wniosku.

Solven wniosek– Jak wnioskować o pożyczkę Solven?

Należy wejść na stronę internetową www. solven. pl, zarejestrować się, na widocznym suwaku wybrać kwotę oraz ilość dni potrzebnych do spłaty, następnie należy podać kod w okienku. Kod zostanie automatycznie wysłany na nr telefonu, podany w trakcie rejestracji.

Aby złożyć wniosek Solven należy przejść trzy kroki

1 krok: Opowiedz o sobie: twoje dane, nr dowodu, seria, adres, kod pocztowy, miejscowość i źródło dochodu.
2 krok: Zweryfikuj swoją tożsamość: wybierz bank, do którego wpływa twoje wynagrodzenie, wpisz twój login i hasło, jeśli wszystko będzie dobrze pojawi się komunikat ?trwa przetwarzanie?.
3 krok: ?Klik? i składasz wniosek.

Solven gwarantuje Ci 100% bezpieczeństwo, wszystkie połączenia są szyfrowane. Solven finance nie ma dostępu do twoich haseł. Złożenie wniosku to około 15 minut. Weryfikacja wniosku trwa do 2 dni roboczych, a pieniądze na koncie są już w kilka godzin po akceptacji Solven finance. Język umów jest prosty i zrozumiały. Umowę otrzymasz na e-mail. Nie musisz jej odsyłać, ale warto abyś ją zachował.

Jak przedłużyć spłatę pożyczki Solven?

Solven finance rozumie, że ?wypadki chodzą po ludziach?, zdarzają się różne sytuacje, dlatego oferuje klientom możliwość przedłużenia spłaty o 7, 14 lub 30 dni, za niewielką opłatą. Opłata oraz czas przedłużenia pożyczki zależą od parametrów twojej pożyczki. Oczywiście może się zdarzyć, że klient zapomni o terminie spłaty Solven na raty. Wtedy dostanie monit z przypomnieniem, który nic nie kosztuje.

Solven cieszy się coraz większą popularnością, ceniona jest przez klientów za uczciwe zasady, niskie koszty, brak ukrytych opłat.
W razie jakichkolwiek pytań możesz dzwonić na infolinię Solven: 222-302-302. Nasi pracownicy podejdą do każdego twojego problemu związanego z pożyczką Solven ze zrozumieniem i postarają się znaleźć najlepsze dla Ciebie wyjście. Masz problemy ze spłatą pożyczki Solven mimo przedłużenia terminu, rosną Ci odsetki? Skontaktuj się z Solven windykacją.
Jeśli mimo wyjaśnień na stronie internetowej, masz kłopoty z rejestracją i aplikowaniem o pożyczkę, nie jesteś obeznany w składaniu wniosków online, możesz zadzwonić, pracownicy Solven pomogą Ci przejść przez kolejne etapy rejestracji i wnioskowania o pożyczkę.
Solven finance pracuje od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8 do 18 oraz w soboty, od 9 do 14.

0 0 votes
Obsługa
0 0 votes
Szybkość
0 0 votes
Koszty
0 0 votes
Łatwo dostępna
0 0 votes
Przyznawalność
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments