Szybka pożyczka w banku nie w parabanku?

Lubelskie Poradniki dla Klinetów

Jeżeli szybka pożyczka gotówkowa kojarzy Ci się wyłącznie z parabankiem, jesteś w błędzie. Musisz wiedzieć, że w banku również można tak samo szybko i wygodnie pożyczać bez konieczności wychodzenia z domu. Powodzenie chwilówek sprawiło, że banki nie mogły pozostawić parabanków samych na tak rentownym rynku. Szybka pożyczka w banku stała się w ten sposób rzeczywistością.

Teraz szybką pożyczkę oferowaną całkowicie za pośrednictwem Internetu, znajdziesz również w bankach. Zasada działania jest identyczna jak w parabanku tyle, że koszty są dużo niższe. Tak jak przy chwilówce składamy prosty wniosek przez internet bez przesyłania zaświadczeń o zarobkach, decyzja nadchodzi w kilka minut, a po niej w ciągu około 20 minut pieniążki zasilają nasze konto.

Masz dobrą historię kredytową? Nie przepłacaj w parabanku!

Szybka pożyczka w banku jest niestety dostępna jedynie dla osób o dobrej historii kredytowej w BIK. Niektórzy poczytają to za minus, ale szybkość i niski koszt rekompensują tę niedogodność. Przejdźmy jednak do atutów, za jakie należy uznać znikomą ilość formalności, które trzeba spełnić oraz to, że składając wniosek o taką pożyczkę w banku także, będziemy zwolnieni z obowiązku udokumentowania zarobków. Bankowi wystarczy nasze oświadczenie, które składamy w trakcie wypełniania wniosku. O wygodzie także wypada nadmienić. Nie musimy już kilkukrotnie iść do banku, by po 2 dniach i wielu trudach odebrać kredyt. Teraz w oddziale internetowym wszystko załatwimy w zaciszu domowym w zdalny sposób, w poręcznej dla nas porze.

Gdzie znaleźć taką ofertę bankową?

Wystarczy znaleźć w sieci zestawienie lub ranking szybkich pożyczek bankowych i wybrać właściwą naszym celom, jak i możliwościom. Błyskawicznie, łatwo i bez zbędnego przepłacania w firmach pożyczkowych.

0 0 votes
Obsługa
0 0 votes
Szybkość
0 0 votes
Koszty
0 0 votes
Łatwo dostępna
0 0 votes
Przyznawalność
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments