Darmowe pożyczki – czy naprawdę istnieją i na co uważać

Pożyczka Lokalna Śląskie

Czy naprawdę istnieją darmowe pożyczki?
Tak, oferta jest coraz większa, a nowe firmy oferują coraz większe kwoty darmowych pożyczek, jest to wynik coraz większej konkurencji. Pamiętajmy jednak by wcześniej czytać umowy i nie dać się naciągnąć na piękne nagłówki na stronach internetowych. Warto także pamiętać, że niektóre firmy mają kilka stron, ale tylko na jednej możemy złożyć wniosek o darmową pożyczkę, na kolejnych nie będzie już darmowa! najlepiej napisać do takiej firmy i spytać czy na pewno nie składaliśmy u niej już wniosku.

Nie bierzmy pożyczek, jeśli nasza sytuacja na najbliższe miesiące nie jest pewna i może będziemy mieć problemy z ich spłatą. Łatwo wpędzić się w spiralę zadłużenia, a wyjść z niej jest niesłychanie trudno. W Polsce miliony Polaków od lat walczy z długami sięgającymi niekiedy kilkaset tysięcy złotych w samych chwilówkach.

Niektóre firmy stosują systemy premii dla stałych klientów. Na przykład trzecia pożyczka za darmo lub ze sporą zniżką.

Jak znaleźć firmy oferujące bezpłatne pożyczki? Wystarczy wpisać w wyszukiwarkach takie zwroty jak „RRSO 0%” czy „pożyczka za darmo”. Na forach i porównywarkach znajdziemy opinie o niemal każdej znanej firmie pożyczkowej, warto je poczytać zanim sięgniemy po pożyczkę w danej firmie.

By wziąć pożyczkę wystarczy nam zwykle tylko dowód osobisty i telefon komórkowy. Weryfikacja jest niezwykle szybka, często tylko w postaci weryfikacji rachunku bankowego i niektórych baz np. BIK. Pożyczona kwota będzie na naszym koncie zwykle tego samego dnia.

0 0 votes
Obsługa
0 0 votes
Szybkość
0 0 votes
Koszty
0 0 votes
Łatwo dostępna
0 0 votes
Przyznawalność
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments