wybielanie zębów

Wybielanie zębów Buk

Wielkopolskie

Śnieżnobiały uśmiech nie pragnie istnieć jedynie kwestią genów. Dzięki dobrym zabiegom wybielającym pięknymi zębami może radować się każdy spośród nas!

Wybielanie zębów Krobia

Naturalnie białe zęby zdarzają się dość rzadko. Większość osób ma zęby w kolorze kremowym lub nieco żółtawym. Jednak popularność hollywoodzkiej biel nie maleje – coraz więcej z nas kwalifikuje się na wybielanie zębów, aby nadać im kochany odcień.

kup teraz na allegro

 

Teraz można wybielić zęby zarówno samodzielnie, jak też w gabinecie stomatologicznym. Jaka szkoła będzie najznakomitsza, żeby uzyskać odpowiedni efekt?

Spis treści:

Co sprawia na naturalny kolor zębów?
Wybielanie zębów – na czym zatem polega?
Jak wybielić zęby – w domu lub u dentysty?
Domowe metody wybielania zębów
Gabinetowe metody wybielania zębów
Biała dieta – chodzenie po wybielaniu zębów
Czy każdy ząb można wybielić?
Stomatologia estetyczna – pozostałe zabiegi, które poprawią estetykę zębów
Gdzie skorzystać z profesjonalnych usług wybielania zębów a indywidualnych środków stomatologii estetycznej?
Co sprawia na naturalny kolor zębów?

Naturalny kolor zębów prawdopodobnie być wielki – od bieli aż do odcieni żółtego. Kolor ten warunkowany jest przede każdym składnikami genetycznymi, czyli u wszystkiej panie prawdopodobnie istnieć on mało inny.

Warto jednak wskazać, że i samodzielnie mamy pomysł na kształt uśmiechu. Palenie papierosów, zażywane leki, głównie antybiotyki, dieta, w ostatnim picie sporej kwocie herbaty i kawy, czerwonego wina, kolorowych napojów, infekcje i uszkodzenia zębów również mogą wpłynąć na ich kolor.

Co bardzo, odcień uśmiechu zmienia się wraz z wiekiem. U starszych osób dochodzi do ścieńczenia się warstwy szkliwa, dlatego te żółtawa zębina jest wówczas bardzo widoczna.

Jednak chociażby w tych sukcesach można kupić śnieżnobiały uśmiech. Nowoczesna stomatologia estetyczna oferuje szereg zabiegów, dzięki jakim istnieje wówczas możliwe – nawet podczas jedne wizyty w gabinecie!

Wybielanie zębów – na czym zatem polega?

Aby nadać zębom odpowiedni poziom, najczęściej przygotowuje się wybielanie zębów Kraków to jakieś spośród wielu miast, gdzie możemy zastosować takich sposobów w gabinetach stomatologicznych, a do możliwości posiadamy również specjalne środki do gruncie w lokalu.

Na czym konkretnie polega wybielanie zębów? To proces polegający na przesłaniu im piękniejszego odcienia. Kiedy on przebiega? Powszechnie kojarzy się to odpowiednie związki wybielające, jakie są bezpieczne dla zdrowia pacjenta – nadtlenku wodoru albo nadtlenku karbamidu w wygodnych stężeniach.

Generalnie, wybielanie zębów to brak bezpieczny, jednak warto wskazać, że u niektórych pacjentów może pojawić się nadwrażliwość zębów i dziąseł jako główny skutek uboczny.

W relacji do wybranej metody wybielania zębów efekt można podziwiać od razu lub te należy zaczekać na niego z paru dni do kilku tygodni. Wobec tego, na co warto się zdecydować, aby napawać się śnieżnobiałym uśmiechem?

Jak wybielić zęby – w domu lub u dentysty?

Osoby planujące wybielić zęby mogą zdecydować się na wzięcie z preparatów danych do prywatnego użytku, lecz także mogą udać się do gabinetu stomatologicznego, aby tam skorzystać z braków profesjonalnych.

Domowe wybielanie zębów kupi na wypracowanie niezwykłych efektów, jednak należy uzbroić się w cierpliwość, dlatego należy poczekać na nie najczęściej kilka tygodni. Zaletą zabiegów u dentystę jest ich siłę – to efekt uzyskamy szybciej, jednak musimy dodawać się i z szerszym kosztem.

Wybielanie zębów Krobia

Zatem, jaka forma wybielania zębów będzie najznakomitsza? Sprawdź teraz szczegółowe informacje o każdej spośród nich zaś dobierz taką, która sprawdzi się u Ciebie!

Domowe metody wybielania zębów
pasty wybielające
paski do wybielania zębów
żele wybielające
Pasty wybielające

W jakimś sklepie możemy kupić specjalne pasty wybielające. To pasty do zębów, które zawierają ogromniejszą dawka substancji ścierających powierzchowne przebarwienia, a ponadto mogą mieć niewielki dodatek substancji wybielających.

Wybielanie zębów z użyciem past jest możliwe, jednakże nie u wszystkiej kobiety daje znakomity efekt. Co bardzo, należy wspominać o tym, aby nie łączyć ich długotrwale – powyżej 2-3 miesięcy, bo mogą prowadzić nadmierne zarysowanie szkliwa, a zęby staną się to bardziej łatwe na infekcje.

Cena: 2-50 złotych. Wybielanie zębów Krobia

Paski do wybielania zębów

Do własnych metod wybielania zębów dostosowuje się także paski wybielające. Istnieją wówczas nasączone żelem wybielającym przezroczysta paski, które przykleja się na górny i dolny łuk zębowy. Działają często na zęby przednie – do „czwórek” lub „piątek”.

W ostatnim sukcesie efekt wybielania prawdopodobnie być korzystniejszy niż w porównaniu do past, jednakże nie będzie on tak oszałamiający jak przy wybielaniu gabinetowym. Czas wybielania toż głównie około 7-14 dni.

Cena: 20-200 złotych. Wybielanie zębów Krobia

Żele wybielające

Posiadają działanie zbliżone do pasków, ale nakładane są na zęby z użyciem pędzelka lub w doborze wraz z żelem uważają się nakładki na zęby. Czas stosowania żeli do wybielania zębów toż głównie około 10-14 dni.

Cena: 15-200 złotych.

Gabinetowe metody wybielania zębów
wybielanie nakładkowe
wybielanie lampą
Wybielanie nakładkowe

Niemalże każdy dobry gabinet stomatologiczny może zaproponować swoim pacjentom wybielanie zębów z użyciem nakładek, które następnie przeprowadza się żelem wybielającym. W porównaniu do wybielania zębów w zakładu pacjenta, podaje się to wyższe stężenia związków wybielających, dlatego te uśmiech prawdopodobnie być wciąż bielszy!

Zabieg podejmuje się od wykonania wycisków zębów, na podstawie których wykonywa się następnie specjalne nakładki z tworzywa umieszczane na zęby. Stomatolog przekazuje także pacjentowi żel wybielający do łączenia w zakładu. Pacjent powinien stawiać go wszystkiego dnia, wypełniając nakładki i wierząc je na zęby.

Czas bycia diecie toż najczęściej z 7 do 14 dni, przy czym wynik może obronić się na dalszy godzina niż w sukcesie wybielania domowego.

Cena: 700-1000 złotych. Wybielanie zębów Krobia

Wybielanie lampą

Nowa oferta przydatna w gabinetach stomatologicznych to wybielanie zębów lampą. W ostatnim sukcesie łączy się dodatkowe środki wybielające oraz lampę, która każe ich aktywację. Taka metoda idzie na pozyskanie efektów widocznych już po godzinie!

Takie wybielanie zębów Kraków to jakieś z centrów, gdzie istnieje ono tanie, uznawane jest za najlepszą opcję. Wówczas efekty wybielania są najlepsze – można otrzymać znacznie wyższą rozbieżność w stopniach zębów niż z użyciem nowych form. Stanowi wtedy także zabieg bardzo duży – raz wykonany kupi na zajęcie efektów nawet do 2 lat. Dodatkowo, to wygodna metoda, która odprowadzana jest pod nadzorem specjalisty.

Cena: 1000-1200 złotych. Wybielanie zębów Krobia

Biała dieta – chodzenie po wybielaniu zębów

Aby efekt wybielania zachwycał nie tylko z razu po zabiegu, lecz dodatkowo na daleki czas po nim, należy wspominać o podobnym postępowaniu. Duża stanowi w ostatnim sukcesie tak zwana biała dieta. Co wtedy stanowi?

Biała dieta to dieta, która polecana jest po zabiegach wybielania zębów, a i innych sposobach stomatologicznych, na przykład skalingu i piaskowaniu. Polega ona na wyeliminowaniu z diety barwiących produktów, jakie mogą zmienić kolor zębów.

Podczas białej diety należy zrezygnować między innymi z: kawy, herbaty, czerwonego wina, soków owocowych, coli, a jeszcze z nowych artykułów spożywczych wywołujących zabarwienie zębów. Także poleca się rezygnację z palenia tytoniu.

Białą dietę powinno się prowadzić przez minimum 2 dni po wybielaniu zębów, jednak im dłużej zachowuje się jej zaleceń, tymże czystsze efekty można kupić. Wówczas biel zębów po zabiegu prawdopodobnie być jasna nawet do 2 lat!

Czy każdy ząb można wybielić?

Wybielanie zębów to brak, który powoduje na uzyskanie bardzo odpowiednich efektów, jednak należy wspominać o tym, że nie wszystkie zęby mogą stanowić ludzie wybielaniu.

Związki wybielające chodzą właśnie na zęby naturalne, dlatego te nie poprawią one koloru koron, licówek, mostków bądź te plomb w zębach. Wobec tego role planujące ogromną kwota wypełnień mogą nie osiągnąć dobrych efektów – poprzedni kolor plomb pozostanie ważny i prawdopodobnie kierować się w oczy.

Także wybielanie zębów martwych wymaga odpowiedniego postępowania – podaje się to specjalny zabieg polegający na wstrzyknięciu substancji wybielającej w ząb po jego rozwierceniu. Wykorzystywany jest po leczeniu kanałowym, gdy ząb staj esie ciemniejszy.

Stomatologia estetyczna – pozostałe zabiegi, które poprawią estetykę zębów

Nowoczesna stomatologia estetyczna toż nie tylko wybielanie zębów Kraków i w przyszłych miastach. To i duża paleta innych środków, które kupią na pozyskanie efektu bielszych zębów. Z czego warto wykorzystać?

Skaling i piaskowanie

Zabieg skalingu i piaskowania to higienizacja zębów, która liczy na usunięciu spośród nich osadu i osadu nazębnego. U dużo osób idzie na uzyskanie bardzo silnego rezultatu – zęby będą widocznie jaśniejsze.

Warto wskazać, że skaling i piaskowanie zalecane są także przed wybielaniem zębów, by osiągnąć korzystniejsze wyniki.

Cena: 150-250 złotych.

Licówki

Licówki to niewielkie płatki porcelany, które wprowadzane są na zębie. Ich planem jest korekta kształtu zęba, a i jego koloru. Dzięki licówkom można zdobyć bardzo ciekawe wyniki i radować się zupełnie nowym, piękniejszym uśmiechem!

Cena: 600-1500 złotych na poszczególny ząb. Wybielanie zębów Krobia

Korony

Korony protetyczne stosowane są na ząb, który uległ zniszczeniu lub infekcji. Zmieniają go a umożliwiają na zachowanie jego prac. Korony można mieścić na własnym korzeniu czyli na implancie stomatologicznym.

Korona kupi na głęboką zmianę koloru zęba, a dodatkowo prawdopodobnie być obsługiwana w punktu poprawy estetyki uśmiechu w sukcesie, gdy ząb nie jest realny do wyleczenia.

Cena: 1200-2000 złotych za jakiś ząb.

Gdzie skorzystać z profesjonalnych usług wybielania zębów a indywidualnych środków stomatologii estetycznej?

Chcesz cieszyć się ze śnieżnobiałego uśmiechu? W takim przypadku wybierz odpowiedni gabinet wykonujący wybielanie zębów Kraków to miasto, gdzie usługi te oferuje Klinika Stomatologii Estetycznej SE+. To tam można użyć z szerokiej palety profesjonalnych procedur skupionych na wybielaniu zębów.

0 0 votes
Obsługa
0 0 votes
Szybkość
0 0 votes
Koszty
0 0 votes
Łatwo dostępna
0 0 votes
Przyznawalność
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments