pizza

Da Grasso Dobrzany Pizza

zachodniopomorskie

Jak pokazują statystyki, Polacy zatrzymują się jeszcze bardziej aktywnym narodem, a ilość powstających co roku nad Wisłą małych firm napawa optymizmem. Drinku z najbardziej ciekawych pomysłów jest mała lub średnia gastronomia, tu z kolei wielką renomą napawają się pizzerie.

Da Grasso Pyrzyce Pizza

Gdy początkujący właściciel lokalu gastronomicznego przebrnie przez całe wymagane formalności czy kontrole, wypełni tysiąc projektów i oświadczeń, a jeszcze otrzyma stosowne zgody, przychodzi kolej na wyposażenie lokalu.

DaGrasso
DaGrasso

Piec do pizzy – serce każdej pizzerii

Są różne rodzaje pieców do pizzy, należy to porównać ze sobą ich parametry w szczegółach, aby wybrać ten typowy. Najpowszechniej w pizzeriach podawane są piece do pizzy elektryczne, a czasem – jakoś toż świetny pomysł raczej do pizzerii dużych, dysponujących odpowiednim kapitałem – piece opalane drewnem.

Piec elektryczny do pizzy to koszt, który powszechnie jest podobniejszy finansowym możliwościom początkującego przedsiębiorcy. Piece mogą tworzyć nowe wymiary, a także zróżnicowaną ilość komór, pozwalających na pieczenie kilku pizz jednocześnie. Istnieją tez piece przelotowe, które pozwolą na duże wypiekanie wielu pizz, ale też zapiekanek, czy podobnych dań w formacie fast food.

Zobacz również pierwsza pożyczka

Bardzo popularny piec do pizzy tego typie – model 3550TB10, uważa się w kolekcji niemieckiej firmy BARTSCHER. Co i się tyczy pieców mniejszych rozmiarów, interesujące wykażą się tu oferty dwóch polskich producentów: firmy Stalgast, której modele z kolei X-line, E-line i F-line, dają w wielkiej gamie rozmiarów, kiedy a instytucje Hendi, oferującej doskonałą markę w wymieszaniu z popularnym wzornictwem.

Piece do pizzy w przystępnej kolekcji jest firma

Co oprócz pieca do pizzy?

Kiedy już lokal zostanie wyposażony w prosty najistotniejszy czynnik, do spełnienia jest jeszcze sporo przedmiotów, bez jakich nie może obyć się żadna pizzeria czy wszelki inny lokal gastronomiczny. Niezbędne będą lodówki na przechowywanie składników, a także odporne na ścieranie i łatwe do dezynfekcji blaty do wykonywania wypieku. Do zrobienia niektórych składników przydatna będzie jeszcze odpowiednia kuchenka.

Zobacz wiadomości Kołobrzeg

Przydatna potrafi się okazać dodatkowo specjalna podstawa do pieca (którą znaleźć bogata w kolekcji Stalgast). Przepisy BHP wymagają, żeby lokal był urządzony osobne zlewy do czyszczenia dla naczyń do konsumpcji oraz garnków, a i w wyparzarkę do naczyń. Listę taką silna by organizować w nieskończoność, a dodatkowo naprawdę nie odnalazłyśmy się na niej ponad wszystkie rzeczy absolutnie niezbędne. W gastronomii doświadczenie przychodzi jednak dużo łatwo, toteż właściciel pizzerii sam przekona się, czego dodatkowo musi jego firma. Zamów pracowników z Ukrainy przez agencja pracy tymczasowej pracownicy z Ukrainy

0 0 votes
Obsługa
0 0 votes
Szybkość
0 0 votes
Koszty
0 0 votes
Łatwo dostępna
0 0 votes
Przyznawalność
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments