Kurier - Jak postąpić z firmą, która nieterminowo dostarcza przesyłki?

DPD kurierzy Chociwel

zachodniopomorskie

Firma Kurierzy zwraca się upraszczaniem całego procesu składania zamówień od wystawienia zapotrzebowania na przesyłkę przesyłki aż do dania. Wysyłamy zarówno małe przesyłki listowne, paczki jak również mocne zapotrzebowania paletowe, hurtowe dla firm. Oferujemy i wszelkie usługi towarzyszące wysyłaniu przesyłek takie jak: śledzenie paczek (dostępne na bliskiej stronie po wprowadzeniu numeru przesyłki), powiadomienia na telefon o dostarczeniu przesyłki, bliska oraz wygodna nagroda za usługę, infolinia dostępna dla kupujących w godzinach pracy biura (codziennie od poniedziałku do piątku od 7:00 do 15:00), ponosimy uwagę w razie jakichkolwiek problemów z daniem przesyłki, posiadamy zniżki (na dowód dla sklepów), wachlarz promocji, pomocne wyszukiwarki (na dowód wyszukiwarka do kodów pocztowych, czy wyszukiwarka najtańszej przesyłki), płatność Prepaid i wiele, wiele innych. Zamawianie z nami przesyłek, to zwykle prosta czynność, oszczędzająca godzina oraz pieniądze.

DPD kurierzy Recz

 

Stanowimy jedyną z wiodących firm na targu skupiających się logistykom przesyłek. Gramy na naszą firmę już od 2009 roku oraz dajemy się profesjonalizmem, na każdym etapie naszej pracy – od zamówienia do dostarczenia.

zamów kuriera

Obsłużyliśmy prawie ćwierć miliona zadowolonych użytkowników na obszarze naszego świecie i za granicą. Pośredniczymy w przesyłkach kurierskich pomiędzy największymi firmami kurierskimi: UPS, GLS, GEIS, INPOST, DHL, i klientami po to, by maksymalnie uprościć cały proces przesyłania towarów, zaoszczędzić czas swoich odbiorców oraz wasze pieniądze. Wybieramy najtańszą ofertę spośród dostępnych już dla twojej konkretnej – zindywidualizowanej przesyłki. Bez powodu na to, lub posiadasz przesyłkę nie standardową, czy jej czas doręczenia planuje być sprecyzowany, uwzględniając rodzaj opakowania i stan przesyłki, wszelkie parametry wagowe i gabarytowe nasza ciągle aktualizowana baza danych wybierze ci najpopularniejszą dostępną opcję na targu spośród współpracujących z nami firm kurierskich.

 

DPD kurierzy Recz

Po wypełnieniu krótkiego formularza na serwisie KurJerzy. pl dotyczącego wysyłanej przez ciebie przesyłki otrzymasz kompendium informacji na materiał wybranej dla ciebie oferty obejmujące: termin dostawy, ceny, zależności ceny od momentu dostawy, firmy jaka stanowi najniższą ofertę, usług dodatkowych takich jak: gwarancja dostarczenia drugiego dnia, pobranie, sms status – nadawca, sms status – odbiorca itp. Na ścianie www. wysylka-palety. pl możesz dojść dużo reklamy na fakt naszej oferty, także serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas. Nie trać czasu na przeszukiwanie dziesiątek stron firm kurierskich, by odszukać najwłaściwszą dla ciebie ofertę. Wystarczy jedna: www. wysylka-palety. pl, i dowiesz się wszystkiego, by ułatwić swoje przesyłki najlepszej gdy zatem zaledwie możliwe.

DPD kurierzy Recz

Po złożenia zamówienia nasi kurierzy odbiorą twoją przesyłkę znacznie pilnie oraz używając się do całkowitych zasad bezpieczeństwa. Posiadamy licencję transportową, jako jedyni z nielicznych na placu, co daleko wyróżnia nas spośród konkurencji, i tobie gwarantuje bezpieczne dotarcie przesyłek, gdyż teraz pośredniczymy w przewozie drogowym. Spełniliśmy szereg niezwykle restrykcyjnych wymagań, by uzyskać licencję transportową, ale pokrywało się, gdyż już możemy świadczyć usługi coraz bardziej dobrze.
Jeżeli zależysz znaleźć najodpowiedniejsze przesyłki kurierskie i wyjątkowe ceny sprzedaży w pewnym miejscu, to zaledwie u nas. Firma KurJerzy. pl zapewnia ci właściwość oraz pielęgnacja o wszystkiego mężczyzny a u nas inwestujesz swój drogocenny godzina oraz pieniądze.

Wysłaliśmy już ponad milion przesyłek na wszystkim świecie. Aby ułatwić ci związek z nami uruchomiliśmy infolinię, nie tylko informacyjną, ale z okazją składania zamówień telefonicznie. Nasi przeszkoleni konsultanci ułatwią ci dodatkowo w rozwiązaniu wszelkiego typu punktów w dobry i delikatny sposób. Zadowoleni klienci, to zasada rozwoju polskiej firmy, dlatego są dla nas najważniejsi.
Czy wiesz, że korzystamy jedynie ze doświadczonych, prawych i wyselekcjonowanych firm kurierskich? Dzięki temu pamiętasz gwarancję udzielanych przez nas usług na ostatnim poziomie.

DPD kurierzy Recz

Oczywiście posiadamy system kompatybilny z wszelkimi wytycznymi RODO. Co to znaczy dla ciebie? Rejestrujemy wszystkie niezbędne informacje swoich klientów, którymi wydzielasz się z nami podczas składania zamówień, i wtedy przechowujemy je bezpiecznie zgodnie spośród ludźmi wytycznymi RODO i właściwym prawem Polskim.

Działamy fair i wiemy jak ważny jest twój czas, więc jako dobrzy na targu wprowadziliśmy promocję „Gwarancja Satysfakcji – 150%”. Upoważnia cię ona do osiągnięcia od nas sto pięćdziesiąt procent kosztów wysyłki danej paczki, jaka z jakiegokolwiek powodu nie została dostarczona na chwila. I gdyby jesteś sens wysłać produkt kopertowy lub paczkę z pewnością doręczenia na czas, to zaledwie u nas!

Doceniono nas na targu Krajowym oraz wyróżniono na miejscu własnych firm nominacją do nagrody Ekomers w wersji „Operator logistyczny roku”. Każdego dnia zmieniamy znaną firmę, by sprostać najbardziej wygórowanym wymaganiom naszych każdych użytkowników. Osiągniemy a twoje wymagania. Nie myślisz? Zadzwoń – z przyjemnością podejmiemy wyzwanie jakie przed nami postawisz.

DPD kurierzy Recz

Zobacz również Wysyłka palety

0 0 votes
Obsługa
0 0 votes
Szybkość
0 0 votes
Koszty
0 0 votes
Łatwo dostępna
0 0 votes
Przyznawalność
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments