Endermologia - zabieg wyszczuplający na miarę Twoich potrzeb

endermologia Międzyzdroje

zachodniopomorskie

Można z całym przekonaniem powiedzieć, że teraz nastała era mody na duży sposób życia. Coraz bardzo osób starsza się zdrowo odżywiać, i przy tym zawsze uprawiać sport lub wykonywać wybraną aktywność fizyczną. Niestety, czasem nawet nasze największe starania nie są w stopniu dać tak atrakcyjnych efektów, jak byśmy tego oczekiwali. Mimo widocznego spadku wagi czy umięśnienia ciała, dużo osób jeszcze może zmagać się z nadmiarem tkanki tłuszczowej w ukochanych mieszkaniach na ciele określanej po prostu otyłością miejscową. Jak sobie z nią zdołać, gdy dieta i ćwiczenia finansowe nie przynoszą pożądanych rezultatów? Reakcją na bieżące dylematy mogą stanowić nowoczesne środki z zakresu medycyny estetycznej, w ostatnim endermologia, czyli masaż podciśnieniowy.

Endermologia Płoty

Wraz ze doradcami z Kliniki Miracki w Stolicy, którzy rekomendują pacjentom tę metodę modelowania sylwetki, podpowiadamy, dlaczego warto z niej wykorzystać.

gsrcinia slm
gsrcinia slm

Endermologia – masaż podciśnieniowy środkiem na własną otyłość

Czym konkretnie jest endermologia? To technika mechanicznego masażu podciśnieniowego wykonywanego przy pomocy specjalnego oprogramowania komputerowego i pod kontrolą wykwalifikowanego specjalisty. To razem bezinwazyjny zabieg wyszczuplający, który polega na dodawaniu do grona pacjenta specjalnej głowicy zasysającej i rolującej skórę. Znaczy więc ostatnim jednym, że nie musimy obawiać się przerwania bariery naskórkowej podczas zabiegu, i co za tym idzie dużego i przygnębiającego okresu rekonwalescencji. Pacjenci Kliniki Miracki w Stolicy, którzy zdecydowali się na endermologię przyznają, że procedura związana z obecnym środkiem wyszczuplającym jest nie tylko całkowicie bezbolesna, a i po prostu przyjemna – zabieg daje się zrelaksować i odprężyć.
Wyszczuplanie ciała masażem próżniowym – efekty

zobacz również tabletki na odchudzanie

Jakie efekty przynosi zabieg przy pomocy masażu próżniowego? Dzięki serii sposobów tą drogą możemy wyglądać wyraźnego wyszczuplenia takich rejonów ciała, jak brzuch, uda, biodra czy ramiona. Gdy na co dzień zajmujemy jeszcze do wykonywania z cellulitem opornym na leczenie diety i szkoleń fizycznych, zabiegi endermologii pozwalają nam zredukować ten fakt lub nawet pozbyć się go w sumie. Co więcej, w sukcesie regularnie wykonywanych masażów będziemy potrafili stwierdzić też widoczną poprawę kondycji skóry – zabieg zachęca do pracy fibroblasty, które wykonują nowe włókna kolagenu i elastyny odpowiedzialne za utrzymywanie jędrności oraz sprężystości skóry. Zabieg pomaga także oczyścić organizm z toksyn i zbędnych produktów przemiany materii, czego wynikiem będzie bardzo lepsze samopoczucie.

Ile zabiegów należy wykonać, aby zauważyć różnicę w prostym profilu? Specjaliści z Kliniki Miracki mówią o serii 10-20 środków (w współzależności z tego, jaki dokładnie efekt chcemy osiągnąć), ale również zaznaczają, że ważne produkty będą zauważalne już po ukończeniu 3-4. Zabiegi wytwarza się około dwa razy w tygodniu, zaś pojedyncza procedura zabiegowa trwa maksymalnie 30-40 minut.

Dla kogo zabieg modelujący endermologii?

Endermologia jest brakiem odpowiednim dla wszystkich osób, które zamierzały w normalny, miły i bezbolesny sposób popracować nad jakością swojego ciała. Specjaliści z Kliniki Miracki podkreślają jednak, że mimo zastosowanej terapii potrzebne jest ciągle prowadzenie zdrowego sposobie bycia – to pomoże nam na dłużej utrzymać uzyskane efekty terapii. Zabieg endermologii możemy jeszcze z powodzeniem wiązać z innymi terapiami z zakresu medycyny estetycznej, żeby nasza sylwetka uzyskała całkowicie inny wymiar.

Zobacz również Chwilówka w domu

Więcej wiedzy na fakt zabiegu endermologii znajdziesz na karcie: Endermologia – zabieg wyszczuplający

0 0 votes
Obsługa
0 0 votes
Szybkość
0 0 votes
Koszty
0 0 votes
Łatwo dostępna
0 0 votes
Przyznawalność
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments