plagi breslau gdzie obejrzeć

Patryk Vega Plagi Breslau Stepnica gdzie obejrzeć?

zachodniopomorskie

Premiera filmu zrobiła się 14 grudnia 2018 roku na podstawach Showmax. Patryk Vega – sam z najbardziej wielkich polskich reżyserów, twórca takich filmy jak zwykły „PitBull”, „Kryminalni” czy „Hans Kloss. Stawka dłuższa niż śmierć”, tym całkowicie przedstawił coś zupełnie innego.

Patryk Vega Plagi Breslau Resko gdzie obejrzeć?

 

W obsadzie produkcji odnalazłyśmy się między innymi: Małgorzata Kożuchowska, Daria Widawska, Andrzej Grabowski, Katarzyna Bujakiewicz oraz Maria Dejmek.

klik i ogladaj film

Pierwszym miejscem fabuły obrazu jest ten Wrocław. W mieście tym bada do wielkich morderstw. Każdego dnia o tej jednej godzinie – 18:00 – nikomu nieznany seryjny morderca zabija w niesamowity sposób kolejną ofiarę. Kiedy się okazuje kobiety te mają zwykle lekarstwo na sumieniu, a wymiar prawdzie istnieje w układzie do niech bezsilny. Małgorzata Kożuchowska, dodająca się w pozycję Heleny Ruś, wysnuwa domysły, iż morderstwa te są dziełem jednej a tejże samej osoby. Punktem kulminacyjnym wzbudzającym motywacje Heleny do ustalenia tożsamości seryjnego mordercy jest ogromne zranienie jej policyjnego partnera – Bronsona – w którego rolę zajmuje się Tomasz Oświeciński. Helena wraz z oddelegowaną do ostatniej myśli Iwoną Bogacką – wykonywaną przez Darię Widawską – prowadzą niezwykle uciążliwe i trudne śledztwo, w jakim to wyjaśnień starają się doszukać w osiemnastowiecznej historii Wrocławia (pierwszego miejsca wydarzeń). Podejmuje się wyścig z czasem, nikt nie chce przyjąć do drugich zbrodni.

Film niestety – na terenie Polski – wcale nie trafił na ekrany kin. Jak mówi reżyser – Patryk Wega – nie że do ostatniego osiągnąć gdyż kina nie są w mieszkanie pogodzić się na sprawę gdzie ten jedyny obraz jest przekazywany także gdziekolwiek indziej poza salami kinowymi, wymagają one wyłączności na sąd do malowania pracy w sezonie czterech miesięcy od pierwszej premiery filmowej. Aby film mógł być przekazywany w kinach powód tenże musi być osiągnięty. W bieżącym obszarze nie jest żadnych negocjacji. Film musi istnieć dedykowany dla nich na wyłączność przez pewny czas.

Decyzja o wyświetlaniu filmu tylko na platformach internetowych została podjęta świadomie dlatego też rezygnacja z opcje odtwarzania pracy na salach kinowych i byłą świadomą decyzją. Jak myśli sam Patryk Vega – dostrzegli oni to kierunek – wyświetlanie obrazów na platformach internetowych staje się jeszcze niezwykle proste. Spotykają w ostatnim wspaniały potencjał. Patryk Vega uważa także, iż jest to jechanie z duchem czasu.

Patryk Vega Plagi Breslau Resko gdzie obejrzeć?

Jak radzi Małgorzata Kożuchowska – grająca rolę Heleny Ruś – w problemie dla Telemagazynu – „Najbardziej chciałoby mi na tym, żebym ja uwierzyła w bohaterkę, którą zagrałam, a która jest doskonale inna niż ja plus to wszystko co wydawała do ostatniej chwili […] Jestem jedynie nadzieję, że widzowie uwierzą w ostatnią przeszłość i w ostatnią bohaterkę, tak oraz stanowię szansę, iż to podobnie będzie dla mnie jakiś przyczynek do drugich ciekawych ról, jakie są inne niż te, z których jestem znakomita do ostatniej pory.”.

Patryk Vega Plagi Breslau Resko gdzie obejrzeć?

Pomimo faktu, że film „Plagi Breslau” nie jest realny do ustalenia w swoich domowych kinach, praca ta przedstawiana istnieje na salach kinowych na placu między innymi Austrii, Belgii, Danii, Holandii, Irlandii, Islandii, Kanadzie, Luksemburgu, Niemczech, Norwegii, Szwecji, Wielkiej Brytanii a i na terenie Stanów Zjednoczonych.

Przez wielu widzów obraz ten uważany jest jak nieźle wykonany – część spośród widzów widzi go zbyt spektakl noszący w napięciu do jednego końca. Mówią, iż istnieje w nim niezwykle dynamiczna działalność oraz dobra fabuła. Z różnej części znajdziemy i część osób zajmującą uwagę na słabszy montaż albo i niższą jakość, niż w minionych produkcjach Patryka Wegi.

Patryk Vega Plagi Breslau Resko gdzie obejrzeć?

Jak prowadzi sam Patryk Vega w problemie udzielonym dla Telemagazynu – „Plagi Breslau to dosyć nowy Vega. W ostatnim filmie nie ma wielowątkowości typowej dla moich ostatnich filmów. Nie dysponuje więcej mieszania gatunków. Zatem istnieje przecież dobry thriller, w których co chwila jest… aż tu nagle. Tych twistów w układu obrazu jest kilkadziesiąt więc widzowie do ostatniego okresu nie są w mieszkanie wykombinować jak taż historia się skończy. Stanowi obecne całkowicie dobry dreszczowiec.”.

Patryk Vega Plagi Breslau Resko gdzie obejrzeć?

Źródło artykułu Plagi Breslau

0 0 votes
Obsługa
0 0 votes
Szybkość
0 0 votes
Koszty
0 0 votes
Łatwo dostępna
0 0 votes
Przyznawalność
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments