Szczecin

zachodniopomorskie

Nazywany Paryżem Północy Szczecin jest stolicą województwa zachodniopomorskiego. Najbliższe duże miasto to tak naprawdę Berlin, do którego jest sporo bliżej niż do Poznania, szczególnie dla osób mieszkających po lewej stronie Odry. W mieście w związku z tym bardzo rozbudowana jest baza noclegowa.

Jeśli chodzi o hotele Szczecin, prawdopodobnie najbardziej znany jest ten sieciowy – SAS Radisson, mieszczący się przy placu Rodła. Ulokowany zaraz obok najwyższego budynku w mieście (PŻM), jest niezwykle charakterystyczny. Są jednak też hotele mniejsze, które raczej skłaniają się ku Klientom premium – jak chociażby Park Hotel ze świetną kuchnią czy Hotel Bończa w Dąbiu, jedyny hotel w Polsce, pod którego głównym holem przepływa rwąca rzeka.

Po zwiedzaniu atrakcji turystycznych i gastronomicznych, czas na odpoczynek – i tutaj do zaoferowania jest naprawdę sporo, jeśli chodzi o noclegi Szczecin. Gwarantuje to naprawdę nieźle rozbudowana baza noclegowa – przez mariny w Dąbiu do najciekawszych w centrum. Pozostaje Państwu tylko przyjechać i zobaczyć to wszystko na własne oczy!

0 0 votes
Obsługa
0 0 votes
Szybkość
0 0 votes
Koszty
0 0 votes
Łatwo dostępna
0 0 votes
Przyznawalność
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments