Pożyczka Efino w 15 minut

Pożyczka Efino w 15 minut

Oferta specjalna Pożyczka

Chcesz wziąć pożyczkę na uczciwych warunkach? Nie interesują Cię chwilówki, które trudno spłacić, gdyż najczęściej jest na to jedynie 30 dni?
Zainteresuj się ofertą pożyczki Efino. Możesz uzupełnić swój pusty portfel już w 15 minut, ale będziesz miał więcej czasu na spłatę niż w przypadku tradycyjnych chwilówek. Nie wierzysz? Przekonaj się jak to działa.

Pożyczka Efino w 15 minut


Pożyczka Efino „od A do Z”

Jak wziąć pożyczkę w Efino? Wystarczy, że wejdziesz na stronę internetową www. efino. pl i wybierzesz na suwaku kwotę o jaką chcesz się ubiegać.
Przy pierwszej pożyczce może to być od 1000 do 6000 zł na okres spłaty od 3 do 18 miesięcy.
Kiedy możesz się ubiegać o pożyczkę w Efino?
Jeśli masz ukończone 21 lat, masz stałe źródło zatrudnienia, dowód osobisty, stałe zameldowanie w Polsce, adres e-mail i dostęp do bankowości elektronicznej, a także nie pozostajesz w rejestrze dłużników BIK i BIG. Pracujesz na umowę o dzieło lub umowę zlecenie? Jeśli masz stałe wpływy na twoje konto bankowe, a spełniasz powyższe warunki, Efino nie dyskryminuje nikogo. Nie ma też górnej granicy wieku, jak w wielu ofertach pożyczkowych.

Efino rejestracja– szybko i bez zbędnych formalności
Po wybraniu kwoty dokonujesz rejestracji wypełniając formularz. Podajesz w nim swoje dane, tj. imię i nazwisko, adres zameldowania i adres korespondencyjny, numer PESEL, serię i numer dowodu osobistego, stan cywilny, długość zamieszkania pod obecnym adresem, datę początku zatrudnienia, aktualne miejsce zatrudnienia wraz z aktualnym wynagrodzeniem, telefon do pracodawcy, liczbę osób w gospodarstwie domowym, adres poczty elektronicznej, aktualny numer telefonu komórkowego, sumę miesięcznych rat, koszty utrzymania oraz inne wydatki. To dość szczegółowe informacje ale potrzebne do wniosku o pożyczkę w Efino. Dzięki temu weryfikacja jest łatwiejsza i trwa zdecydowanie krócej, bo zaledwie kilka minut. Następnie uwierzytelniasz swoje dane za pomocą aplikacji Instantor. Na adres e-mail podany w formularzu otrzymasz informacje o rejestracji w Efino oraz ramową umowę pożyczki w formacie PDF. Dalej już tylko czekasz kilka minut na weryfikację twojego wniosku. Twoje efino konto będzie Ci służyło do weryfikacji bieżących rat i spłaty, a także kontaktu z pożyczkodawcą.

Efino infolinia – kontakt z pożyczkodawcą zawsze możliwy

Efino ma tą zaletę, że jest dostępne dla Ciebie 7 dni w tygodniu. Jeśli masz jakieś wątpliwości, a myślisz o wzięciu szybkiej pożyczki na raty w Efino, skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta. Pracownicy z chęcią wszystko Ci wyjaśnią i rozwieją wszelkie wątpliwości. Jeśli złożyłeś wniosek może się zdarzyć, że pracownik Biura będzie go weryfikował z tobą i zasięgnie także informacji u twojego pracodawcy. Kontakt z pracodawcą jednak nie zawsze jest standardem, dzieje się tak tylko w niektórych, budzących wątpliwości przypadkach. Ponadto Efino sprawdza, czy nie pozostajesz w rejestrze dłużników BIG i BIK. Jeśli wszystko będzie w porządku otrzymasz pozytywną decyzję na adres poczty elektronicznej i numer telefonu podany przy rejestracji.

Teraz już tylko czekasz na przelew, który wpłynie na twoje konto najpóźniej do końca następnego dnia roboczego. Teraz możesz już spełniać swoje plany i pragnienia, pamiętając o terminowej spłacie rat. Efino umowazostanie wysłana do ciebie w formie elektronicznej, a także na piśmie na adres korespondencyjny. Od momentu wzięcia pożyczki masz 14 dni na zmianę swojej decyzji bez żadnych konsekwencji. Musisz jedynie zalogować się na swoje konto, znaleźć formularz odstąpienia od umowy wypełnić go, wydrukować, podpisać i przesłać skan poprzez pocztę elektroniczną lub wysłać tradycyjną metodą pocztą. Po odstąpieniu od umowy masz 30 dni od daty odstąpienia na zwrot całości udzielonej pożyczki, bez ponoszenia dodatkowych kosztów.
Efino będzie Ci przypominać o terminie spłaty rat w formie SMS, a także o pozostałej do spłaty kwocie pożyczki.

Efino na raty – takiej oferty nie znajdziesz nigdzie indziej
Korzyścią oferty Efino jest możliwość dogodnego rozłożenia pożyczki na raty. Do tego sam wybierasz kwotę i czas spłaty pożyczki, dogodny dla Ciebie.
Przykładowo, przy pierwszej pożyczce w maksymalnej wysokości 6000 zł na 12 miesięcy, wielkość miesięcznej Efino raty wyniesie 799 zł, a kwota do spłaty to 9592 zł, czyli prowizja wyniesie 62, 5%. Jeśli jednak weźmiemy małą pożyczkę w wysokości 1000 zł na 12 miesięcy, całkowity koszt pożyczki wyniesie 1599 zł, a miesięczna rata wyniesie 133 zł, czyli praktycznie jej nie odczujemy w naszym domowym budżecie.
Jeśli masz niewielkie luki w swoim budżecie to na bieżące wydatki pożyczka Efino będzie jak znalazł, przy większych kwotach warto rozważyć wysokość rat i przede wszystkim to czy będziemy w stanie spłacać pożyczkę. Efino pożyczka w 15 minut – to się opłaca.

0 0 votes
Obsługa
0 0 votes
Szybkość
0 0 votes
Koszty
0 0 votes
Łatwo dostępna
0 0 votes
Przyznawalność
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments