Pożyczka kartatrzynastka w 15 minut

Pożyczka

Yolo S. A to firma pożyczkowa o nietypowej nazwie, która oferuje bardzo nietypową opcję pożyczkowania. Całość sprowadza się do przyznanie karty pożyczkowej z określonym odgórnie limitem. Nazwy się ona karta trzynastka i z wyglądu przypomina standardową kartę bankową. Jej producentem jest Visa, zaś wydawana jest przez mBank.

Pożyczka kartatrzynastka w 15 minut

Umożliwia ona płacenie zarówno w sklepach stacjonarnych jak i internetowych, a także daje dostęp do wypłaty z bankomatów. Taka forma pożyczkowania, jest bardzo nietypowa na rynku firm pożyczkowych, gdyż zazwyczaj ma się do czynienia z przyznaniem określonej kwoty, która należy spłacić w danym terminie. Karta trzynastka, daje wygodę i znaczną elastyczność w korzystaniu z pożyczki. Dzięki takiemu podejściu łatwo jest dysponować przyznanymi funduszami, co ostatecznie przekłada się na to, że spłaca się taką sumę pieniędzy na jaką się zadłużymy.

Jak zdobyć pożyczkę – Kartatrzynastka rejestrcja?

W celu zdobycia pożyczki jaką jest karta trzynastka należy wejść na oficjalną stronę pożyczkodawcy i wypełnić wniosek online. Wymagane jest podanie w nim minimalnej ilości danych, które można znaleźć na dowodzie osobistym. Następnie należy potwierdzić złożone przez nas informacje, poprzez wykonanie przelewu weryfikacyjnego. Kolejnym krokiem jest oczekiwanie na weryfikację przez pożyczkodawcę, złożonego przez nas wniosku, a w przypadku jego akceptacji, w ciągu 48 godzin, drogą pocztową dotrze do nas karta trzynastka. Od momentu jej aktywacji, potrzeba 12 h, na przyznanie pożyczki.

Kartatrzynastka konto

Kartatrzynastka konto umożliwia dostęp do 3000 zł, które należy spłacić w ciągu 180 dni. Jeśli po 6 miesiacach od aktywacji karty, dług zostanie spłacony, to istnieje możliwość zwiększenia maksymalnej puli zadłużenia do 4000 zł, przy zachowaniu wszystkich opcji i praw oferowanych wcześniej. Istnieje opcja ustalenia terminu spłaty. Albo wybiera się konkretną datę, do której należ spłacić całe obecne zadłużenie, lub też ustala się system ratalnych spłat. Kwestia wyboru pozostaje w rękach każdego klienta, gdyż oba systemy spłaty, nie wiążą się z dodatkowymi kosztami. Pierwsze 30 dni pożyczki są darmowe. Od 31 dnia, za każdy dzień i każde 100 zł zadłużenia naliczane jest 22 gr. opłaty dodatkowej. Pomijając aspekty związane z korzystaniem z bankomatów, karta trzynastka, ma bardzo małą prowizję od udzielanych pożyczek. Niemniej jednak podczas korzystania z bankomatu, każda wypłata, bez względu na jej wysokość, będzie skutkowała naliczeniem opłaty w wysokości 5 zł, zaś każde sprawdzenie stanu konta w bankomacie, spowoduje naliczenie opłaty w wysokości 1, 5 zł.

Wady pożyczki kartatrzynastka

Firma Yolo S. A. nie jest firmą pożyczkową bez wad. Aby móc aplikować o pożyczkę należy mieć ukończone minimalnie 20, a maksymalnie 70 lat. Ponadto należy być obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej, zdolnym do spłaty pożyczki, czyli posiadający pozytywną zdolność kredytowa. Potencjalny klient, nie może być osobą karaną i musi być konsumentem w rozumieniu przepisów prawa polskiego. Dodatkowo osoby, które już posiadają inne zadłużenia i są wpisane do rejestru baz dłużników, takich jak np. BIK ? Biuro Informacji Kredytowej, czy też KRD ? Krajowy Rejestr Dłużników, nie mogą starać się o kolejną pożyczkę, gdyż firma Yolo, sprawdza takie bazy, w celu uniknięcia problemów z wypłacalnością klientów.

Podsumowanie oferty Karta Trzynastka

Karta trzynastka to oferta godna polecenia. Niestety nie należy ona do szybkich pożyczek, niemniej jednak wygoda spłaty, dzięki czemu nie nadużyjemy budżetu domowego, oraz elastyczność korzystania z niej, wynagradzają ten aspekt. Firma Yolo cieszy się dość liczną popularnością wśród klientów, posiada wiele dobry opinii, a zdobyte certyfikaty, tylko potwierdzają jakość udzielanych usług. Należy jednak pamiętać, że bez względu na to jak ?wspaniała? wydaje się dana firma pożyczkowa, zawsze należy dokładnie zapoznać się z podpisywaną umową i wszelakimi oświadczeniami. Pozwoli to na uniknięcie nieprzyjemności, w konsekwencji, których może dojść do kar finansowych i prawnych.

0 0 votes
Obsługa
0 0 votes
Szybkość
0 0 votes
Koszty
0 0 votes
Łatwo dostępna
0 0 votes
Przyznawalność
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments