Szukasz dodatkowej gotówki na ślub, wyprawkę dla dziecka czy wymarzony wyjazd na Seszele? Czytaj dalej i przeczytaj do końca. Każda nowa informacja w dzisiejszym świecie finansów się liczy.
Nowa oferta pozabankowa
Na rynku pożyczek krótkoterminowych wiele się dzieje. Każdy wie, że istnieją alternatywy dla tradycyjnych kredytów konsumpcyjnych czy hipotecznych w postaci ?chwilówek?. Z reguły udzielane są one na krótki czas (najczęściej od 1-3 miesięcy) i w wysokości do 5 tysięcy złotych. Zaplo wchodzi do gry z nową propozycją, jaką jest pożyczka ratalna, czyli spłacana w comiesięcznych ratach przez okres nawet 3 lat, czyli na 36 równych rat.
Pożyczka zaplo w 15 minut
Jak sprawdzić, czy dadzą Ci pożyczkę?
Trzeba jedynie mieć standardowe połączenie internetowe, albo mobilny hotspot (smartfon, tablet) i wpisać w dowolnej wyszukiwarce adres firmy: www. zaplo. pl Po przekierowaniu na tę witrynę, można od razu ? jeszcze przed [u]rejestracją[/u] do Panelu Klienta ? dokonać symulacji naszej pożyczki ratalnej. W tym celu suwakiem ekranowym ustawiamy na osi wysokość kwoty, o jaką się ubiegamy i maksymalny czas spłaty. Np. wnioskując o najwyższą możliwą pożyczkę, czyli 10 tysięcy złotych na 36 miesięcy (36 rat), dowiadujemy się, że miesięczna rata wyniesie ok. 600 złotych, a całkowita kwota do zapłaty po tym okresie wyniesie prawie dwa razy tyle. Im dłuższy okres kredytowania, tym większe koszty pożyczki. W przypadku tradycyjnych ?chwilówek? okres był krótki (najczęściej 1 miesiąc), a kwoty niewysokie, stąd też i niskie stosunkowo koszty pożyczki.
Rejestracja w Zaplo
Podczas szybkiej rejestracji ? w trybie ?ankietowym? – podajemy więcej szczegółów o sobie: czas zamieszkiwania pod podanym adresem, ilość osób na utrzymaniu w gospodarstwie, miesięczne dochody netto (?na rękę?) oraz miesięczne zobowiązania, czyli wszystkie rachunki (prąd, gaz, woda, czynsz, alimenty, kredyty i pożyczki w innych instytucjach (banki, parabanki), a także wszelkie inne wydatki. Firma ma możliwość sprawdzenia, czy podawane dane są prawdziwe, więc wszelkie przekłamania tutaj nie mają wpływu na ostateczną decyzję Zaplo.
Jeśli po rejestracji i weryfikacji (możliwej na dwa sposoby: ?przelewem 1 grosza? lub za pomocą aplikacji Instantor), decyzja będzie pozytywna, pieniądze mogą się znaleźć na Twoim koncie nawet w 15 minut. Pamiętać jednak należy, że podpisujemy umowę, przesyłaną na podany adres e-mail, której skutki prawne są identyczne, jak podczas podpisywania umowy w banku albo innej instytucji finansowej. Oznacza to, że świadomie i dobrowolnie decydujemy się na warunki, określone w umowie oraz regulaminie, który musimy zaakceptować, podobnie, jak udzielić zgody na przetwarzanie informacji do celów obsługi pożyczki oraz przesyłania ofert handlowych od firm konkurencyjnych. Nasze dane są w pełni bezpieczne, a ich podanie jest obowiązkowe. Prawdziwość danych gwarantuje nie tylko szybszą obsługę, ale i wpływa na przyszłą historię kredytową, od której zależą ewentualne następne pożyczki. Jeśli ktoś poda dane nieprawdziwe, może narazić się na to, że w przyszłości bank znowu odmówi kredytu, nawet w sytuacji, gdy zaistnieje ?zdolność kredytowa?.
Zalety współpracy z Zaplo
Niewątpliwie do zalet zalicza się fakt, że całą procedurę przyznawania pożyczki możemy zrobić nie wychodząc z domu ? wszystko przez Internet. Wystarczą podstawowe dane z dowodu tożsamości i rejestracja, aby otrzymać odpowiedź, czy możemy być beneficjentami Zaplo. Podając dane, mamy poczucie bezpieczeństwa, a to bardzo ważna cecha każdej dobrej oferty. Klienci cenią też opisywaną firmę za szybkie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania (FAQ), a także za niewielkie formalności, których trzeba dopełnić. Nie musimy mieć bardzo wysokich dochodów, ani wymarzonej pracy z umową na czas nieokreślony, wystarczy pasek wypłatu, RMUA, dokument o przyznaniu renty, itp. Zaplo honoruje każdy, choćby niewielki dochód z różnych źródeł, który zsumowany daje wystarczającą zdolność kredytową. Jak pokazują ostatnie dane z gospodarki za rok 2017, coraz więcej Klientów decyduje się na pozabankowe pożyczki i coraz mniej jest problemów z ich przyznawaniem i spłatą, co dobrze świadczy o finansowej kondycji polskich konsumentów.