Przemysław Saleta wyemituje własnego tokena

Warto przeczytać wiadomości

Wszystko wygląda na to, że 2019 rok będzie niezmiernie atrakcyjnym czasem na zbycie kryptowalut. W najwyższym etapie media obiegła informacja o tym, iż w następującym roku na zbycie pojawi się… Saletacoin, kryptowaluta wyemitowana przez byłego boksera.

Przemysław Saleta wyemituje własnego tokena

Zainteresowanie celebrytów kryptowalutami nikogo szybko nie dziwi. Po tymże jakże 2017 rok przyniósł niespodziewaną hossę na placu, kurs bitcoina poszybował daleko w głowę, a wiele projektów ICO okazało się strzałem w dziesiątkę, niejedna gwiazda dała się skusić na zdobycie w część.

ZACZNIJ INWESTOWAĆ
ZACZNIJ INWESTOWAĆ

Dotąd a raczej z trudem można szukać projektu, który przestał się stuprocentowym sukcesem. Niektóre składały się nawet małymi oszustami.

Saleta nie pierwszym bokserem

Nasz rodzimy pięściarz nie jest głównym bokserem, który zainteresował się kryptowalutami. Jeszcze przed wielką hossą, sportowiec Floyd Mayweather postanowił wesprzeć emisję tokenów firmy Stox. com. Bokser nie ukrywał wówczas, że z planem wiąże spore nadzieje na wielkie zyski, o czym świadczył nawet na bliskim instagramie. Niestety dziś sportowiec woli raczej zapomnieć o tej inwestycji – aktualnie wartość tokenów oscyluje w możliwościach 20 centów, przy czym wyjściowa cena wynosiła 1, 86 USD. Inny projekt wsparty Mayweathera – Centra, okazał się wykonaną z premedytacją piramidą finansową.

Kryptowaluty przyciągają celebrytów

W treści nie brakuje i takich nazwisk jak Steven Seagal czy Paris Hilton, którzy zdecydowali się firmować projekty swoim nazwiskiem. Seagal niestety podzielił los Mayweather’ a. Mało bardzo szczęścia była Paris Hilton wspierająca ICO LydianCoin, gdzie sam projekt był wartościowy. Hilton straciła jednak wizerunkowo, gdy główny przedstawiciel projektu został oskarżony o stosowanie przemocy domowej.

W Polsce rynek kryptowalut stosowany jest z ogromną ostrożnością. W historii wsparcia konferencji DasCoin wyparli się Krzysztof Ibisz i Rafał Maserak, po tymże jakże KNF i UOKiK krytycznie oddały się o promowanych tam treściach. Że się dziwić, ponieważ wśród wielu wielkich projektów dają się także, choćby wysoko wymienione, oszustwa. Ponadto istniejemy w końca, jaki ze szczególnym dystansem przystępuje do nowych projektów.

Saleta wygląda w perspektywę

Przemysław Saleta przemówił kilka dni temu do naszych fanów na facebooku hasłem „Future is Now!”.
W niedalekim poście zdradza plany wyemitowania swojej oficjalnej kryptowaluty Saletacoin. Jednocześnie uspokaja, iż nie chodzi tutaj o żadne spekulacje, natomiast na wyglądzie każdy będzie mógł dostać. [b]Premiera tokena ma nastąpić 24 stycznia 2019 roku na rozmowie BTC Invest Camp w Bangkoku[/b]. Warto podkreślić, że sportowiec jest znaną oraz lubianą osobistością nie ale w świecie boksu. W przeciwieństwie do indywidualnych celebrytów, Saleta raczej cechuje się zdrowym rozsądkiem natomiast w historii nie wykazywał skłonności do interesowania się z motyką na słońce.

Za celem są doświadczone osoby. Tomasz Rozmus – prezes giełdy TOKENEO płaci za cały proces emisji SaletaCoin a jej późniejszej dystrybucji. [b]Szczepan Bentyn – znany youtuber i specjalista rynku kryptowalut będzie płacił za pośrednictwo oraz wsparcie techniczne projektu[/b]. Token powstanie zresztą na kompletnie nowej platformie stworzonej przez Bentyna – PERSONAL TOKENS. Sam kick – boxer interesuje się rynkiem kryptowalut od 2017 roku, jak to przedsięwziął decyzję o zgodności z TOKENEO.

Po co emerytowanemu sportowcowi własna krytpowaluta?

Personalny token to już dość znane narzędzie marketingowe sportowców i celebrytów w zachodnim świecie. W Polsce trend jest dokładną nowością, jednak należy się spodziewać, że po przetarciu szlaków przez Saletę, takich pomysłów pojawi się więcej. SaletaCoin będzie dostarczała często do aktywizacji fanów sportowca, którzy za pośrednictwem tokena będą potrafili m. in. nabyć nowe usługi albo wyniki w formy gadżetów. Projekt jest również na punkcie propagowanie sportu wśród młodzieży, oraz w szczególności bosku.

Z niecierpliwością wyczekujemy premiery SaletaCoin i trzymamy kciuki za powodzenie pierwszego takiego projektu w Polsce.

Źródło artykułu Przemysław Saleta wyemituje własnego tokena

0 0 votes
Obsługa
0 0 votes
Szybkość
0 0 votes
Koszty
0 0 votes
Łatwo dostępna
0 0 votes
Przyznawalność
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments